HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga ekipet e moshave ne Shqiperi
U-19/ Ne dy miqesore marrin nje fitore dhe nje humbje
nga AlbaniaSoccer    E premte, 21 Shtator 2012 15:56    pdfShtypEmail
u-19_shqiperiPas terheqjes se skuadres se Maqedonise, ekipi Kombetar i Shqiperise Under 19 vjec nen drejtimin e trajnerit te saj Foto Strakosha ka perfunduar dy ndeshjet pergatitore ne prag te Eliminatoreve...
Lexo ma...
 
U-19/ Shqiperia dy miqesore me Maqedonin
nga AlbaniaSoccer    E hënë, 17 Shtator 2012 18:44    pdfShtypEmail
u-19_shqiperiTrajneri i Kombetares se Shqiperise  Under 19 Foto Strakosha ka selseksionuar lojtaret me ne forme per momentin sepse diten e marte me 18.09.2012  ora 14.30 ne Pogradec  do te luaje ndeshjen e...
Lexo ma...
 
U-17/ Kuqezinjt e vegjel mbyllin turneun me kupen Fair-Play
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 11 Gusht 2012 17:00    pdfShtypEmail
u-17_shqiperi_kosova_1_1Ne dy ndeshjet e fundit miqesore ne turneun e zhvilluar ne Rumani Kombetarja e Shqiperise per moshen nen 17 vjec ka pesuar 2 humbje radhazi.

Me Rumanine gjithcka eshte mbyllur ne shifrat 3-0 pasi...
Lexo ma...
 
U-19/ Foto Strakosha grumbullon ekipin per dy miqesoret e Sllovenise
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 11 Gusht 2012 10:57    pdfShtypEmail
u-19_shqiperiTrajneri i Kombetares se Shqiperise U-19, Foto Strakosha ka nisur grumbullimin e skuadres se tij ne prag te ndeshjeve miqesore.

Gjithcka ka nisur sot ne Kompleksin Tropikal  Durres ku jane...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL