HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 04 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Turneu “Vllaznimi” vlereson fituesit
nga AlbaniaSoccer   E premte, 29 Qershor 2012 15:10   pdfShtypEmail

ball_goalNe daten 27-06-2012 ne aneksin e stadiumit "Niko Dovana" ne Durres u be ceremonia e shperndarjes se trofeve te turneut "Vllaznimi", kupa "Pavaresia" per moshat U-10 dhe U-12. Ne kete turne u shperndane kupa, medalje, topa, bluza sportive, flete mirenjohje, canta etj.

Ne kete ceremoni moren pjese sponsoret e ketij turneu si: Perfaqesuesit e "Uji Tepelene", Drejtori i shkolles "Turgut Ozal" i cili dhuroi disa pako per femijet, si dhe perfaqesuesi i Federates Shqiptare te Futbollit z.Dritan Babamusta dhe  perfaqesuesi i bashkise per sportet z.Edmond Zalla.


busy
komente