HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Miqesore U-17/ Shqiperi-Slloveni 1-2
nga AlbaniaSoccer   E premte, 22 Shkurt 2013 06:53   pdfShtypEmail

u-17_shqiperi_kosova_1_1Ndeshjen e dyte miqesore ekipi yne Kombetar e ka zhvilluar perseri kunder Sllovenise ne stadiumin  e qytetit te Krujes. Ashtu si ne takimin e para dy diteve ne Kavaje perseri futbollistet e rinj nen drejtimin e trajnerit Mustedanagic kane luajtur mire ne pjesen e pare, por pa shenuar asnje gol, nderkohe qe kundershtari ka gjetur avantazhin fale saktesise para portes. Ne pjesen e dyte jane shenuar dy gola te tjere nga nje gole per secilen skuader duke e fiksuar rezultatin 1-2 per miqte nga Sllovenia.


busy
komente