HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 17 Shtator 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
KlasifikimiPozicioni EkipiPk Nd F B H +/- Glv
1same(1)Pogradeci6227202548:2127
2same(2)Tomori5627182745:2322
3same(3)Kamza5427159337:1819
4same(4)Apolonia5327165644:2717
5same(5)Beselidhja5227157537:1522
6same(6)Mamurras39271231224:25-1
7same(7)Burreli37271141226:29-3
8up(10)Gramozi35271121429:40-11
9down(8)Luftetari3427971119:30-11
10down(9)Lushnja33271031432:239
11same(11)Ada3027931535:40-5
12up(13)Terbuni3027861322:34-12
13down(12)Gramshi2827771320:30-10
14same(14)Vlora2627751525:40-15
15same(15)Bilisht Sport2527741629:56-27
16same(16)Partizani1727451815:36-21


Champions Champions League Qualification Champions League UEFA Cup UI Cup Relegation