HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
 Ekipi - Lushnja [LUS]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Festim MIRAKA  Republika e Shqiperise31. Dhjetor 1987 (36)33--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Judmir Ahmetaj  - (-)------------
 Albi ALLKANJARI  - (-)------------
 Griseld DERVISHI  - (-)------------
 Elton HAZIZI  - (-)------------
 Erxhan MUCA  - (-)1-1---------
 Ymer QOKU  - (-)------------
 Ledjan RUCO  - (-)33----1-----
 Erjon SULA  - (-)33----------
 Ermal VARFRI  - (-)33--2-1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-2-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Alban BIZHYTI  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Franci BUFASI  Republika e Shqiperise- (-)33----1-----
 Albi CELIKU  - (-)------------
 Erald ELMAZI  Republika e Shqiperise18. Mars 1988 (36)211---------
 Elham GALICA  Republika e Shqiperise30. Janar 1989 (35)33--3-------
 Arvis GJATA  Republika e Shqiperise- (-)22--1-------
 Emiljano LLUCA  Republika e Shqiperise27. Shtator 1988 (35)1-1---------
 Ilirian MERTIRI  - (-)22----------
 Erdis METUSHI  Republika e Shqiperise03. Prill 1981 (43)211---------
 Hariz SHUSHKU  - (-)------------
 Hariz SHUSHKU  Republika e Shqiperise12. Janar 1990 (34)------------
 Rrapush SULO  Republika e Shqiperise26. Qershor 1983 (41)22----1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 6-4-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Gentjan CELA  Republika e Shqiperise20. Dhjetor 1982 (41)------------
 Besmir CELIKU  - (-)------------
 Mikel KALOSHI  - (-)------------
 Mikele RANXHI  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 6-4-----