HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 01 Gusht 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
KlasifikimiPozicioni EkipiPk Nd F B H +/- Glv
1same(1)Pogradeci6529212652:2527
2same(2)Tomori6029193748:2424
3same(3)Kamza6029179342:1923
4same(4)Apolonia5929185648:2919
5same(5)Beselidhja5629168539:1623
6same(6)Mamurras42291331328:280
7same(7)Burreli38291151327:32-5
8up(9)Gramozi38291221531:42-11
9down(8)Lushnja36291131534:259
10up(11)Ada34291041538:41-3
11down(10)Luftetari3429971320:34-14
12up(13)Gramshi3129871424:31-7
13down(12)Terbuni3029861525:40-15
14up(15)Vlora2929851631:45-14
15down(14)Bilisht Sport2829841730:60-30
16same(16)Partizani1729452016:42-26


Champions Champions League Qualification Champions League UEFA Cup UI Cup Relegation