HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 28 Tetor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
KlasifikimiPozicioni EkipiPk Nd F B H +/- Glv
1same(1)Pogradeci6830222656:2729
2same(2)Tomori6330203750:2426
3same(3)Kamza6030179442:2022
4same(4)Apolonia6030186650:3119
5same(5)Beselidhja5730169540:1723
6same(6)Mamurras43301341329:290
7up(9)Lushnja39301231535:2510
8down(7)Burreli38301151429:36-7
9down(8)Gramozi38301221633:45-12
10same(10)Ada37301141540:41-1
11same(11)Luftetari37301071323:34-11
12up(14)Vlora3230951634:47-13
13down(12)Gramshi3130871524:33-9
14down(13)Terbuni3130871527:42-15
15same(15)Bilisht Sport2830841830:62-32
16same(16)Partizani1730452116:45-29


Champions Champions League Qualification Champions League UEFA Cup UI Cup Relegation