HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 17 Shtator 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
KlasifikimiPozicioni EkipiPk Nd F B H +/- Glv
1same(1)Lushnja311003:03
2same(2)Kamza311003:12
3same(3)Tomori311002:11
4same(4)Pogradeci311001:01
-same(4)Terbuni311001:01
6same(6)Bilisht Sport110102:20
-same(6)Burreli110102:20
8same(8)Apolonia110101:10
-same(8)Beselidhja110101:10
10same(10)Luftetari110100:00
-same(10)Mamurras110100:00
12same(12)Vlora010011:2-1
13same(13)Gramozi010010:1-1
-same(13)Partizani010010:1-1
15same(15)Ada010011:3-2
16same(16)Gramshi010010:3-3


Champions Champions League Qualification Champions League UEFA Cup UI Cup Relegation