HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
 Ekipi - Gramozi [GRA]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Ervin NUREDINI  Republika e Shqiperise29. Maj 1987 (37)44----1---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Mishel BILBASHI  Republika e Shqiperise- (-)4221--2-----
 Ervis ISMOLLI  - (-)22----1-----
 Enea KENDEZI  - (-)------------
 Bledar LENA  Republika e Shqiperise16. Qershor 1985 (39)4313--------
 Gentian LIFO  - (-)------------
 Renato LUSHA  - (-)11-1--1-----
 DANi MUKAJ  - (-)3-3---2-----
 Evis PECI  Republika e Shqiperise13. Janar 1982 (42)44----------
 Klodian REXHEPI  - (-)431---1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --8-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Marjus FASLLIU  - (-)33---1------
 Adriatik KODRA  - (-)1-1---------
 MALDIN LICE  Republika e Shqiperise04. Mars 1990 (34)------------
 Rodrigo OLIVERA  28. Shkurt 1981 (43)33----1-----
 Ediso Rosa EDINJO  - (-)44-11-1-----
 MArkos TADEU  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1110-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Armand CAKA  - (-)11----------
 Muharrem LUMANI  - (-)------------
 Leonard MARTINS  Brazil, Federative Republic of29. Mars 1978 (46)44-1--------
 MiIhal MIRKO  - (-)------------
 Renato SALIKO  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1110-----