HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 01 Gusht 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
KlasifikimiPozicioni EkipiPk Nd F B H +/- Glv
1same(1)Pogradeci6528212551:2328
2same(2)Tomori5928192747:2324
3same(3)Kamza5728169338:1820
4same(4)Apolonia5628175646:2818
5same(5)Beselidhja5528167538:1523
6same(6)Mamurras39281231326:28-2
7same(7)Burreli37281141326:31-5
8up(10)Lushnja36281131434:2311
9down(8)Gramozi35281121529:41-12
10down(9)Luftetari3428971219:32-13
11same(11)Ada33281031537:40-3
12same(12)Terbuni3028861422:35-13
13same(13)Gramshi2828771420:31-11
14up(15)Bilisht Sport2828841630:56-26
15down(14)Vlora2628751626:42-16
16same(16)Partizani1728451915:38-23


Champions Champions League Qualification Champions League UEFA Cup UI Cup Relegation