HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Shtator 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
KlasifikimiPozicioni EkipiPk Nd F B H +/- Glv
1same(1)Pogradeci5925192440:1624
2same(2)Tomori5325172639:1722
3same(3)Kamza4825139332:1616
4same(4)Apolonia4725145638:2315
5same(5)Beselidhja4625137533:1518
6same(6)Mamurras39251231022:202
7same(7)Lushnja33251031230:1911
8up(9)Gramozi32251021328:38-10
9up(10)Burreli3125941224:29-5
10down(8)Luftetari3125871018:29-11
11same(11)Ada2725831430:35-5
12same(12)Terbuni2725761219:32-13
13same(13)Vlora2625751324:32-8
14up(15)Bilisht Sport2525741428:52-24
15down(14)Gramshi2425661317:29-12
16same(16)Partizani1625441714:34-20


Champions Champions League Qualification Champions League UEFA Cup UI Cup Relegation