HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 28 Tetor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
KlasifikimiPozicioni EkipiPk Nd F B H +/- Glv
1same(1)Pogradeci5824191440:1624
2same(2)Tomori5024162638:1721
3same(3)Kamza4824139231:1417
4same(4)Apolonia4424135635:2213
5same(5)Beselidhja4324127530:1515
6same(6)Mamurras36241131020:200
7up(8)Lushnja32241021230:1911
8up(10)Luftetari312487918:26-8
9down(7)Gramozi31241011328:38-10
10down(9)Burreli2824841222:28-6
11up(13)Ada2724831329:32-3
12same(12)Terbuni2624751219:32-13
13down(11)Vlora2524741324:32-8
14up(15)Gramshi2424661217:28-11
15down(14)Bilisht Sport2424731428:52-24
16same(16)Partizani1624441614:32-18


Champions Champions League Qualification Champions League UEFA Cup UI Cup Relegation