HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 26 Tetor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
Match Schedule for BylisIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
123.08.201517:00 hKukësi - Bylis2-0thumbs_down.png
230.08.201517:00 hBylis - Terbuni0-2thumbs_down.png
312.09.201519:00 hTirana - Bylis0-0draw.png
420.09.201516:00 hLaci - Bylis3-1thumbs_down.png
526.09.201516:00 hBylis - Skenderbeu1-3thumbs_down.png
604.10.201513:00 hTeuta - Bylis3-0thumbs_down.png
717.10.201514:00 hBylis - Partizani1-2thumbs_down.png
825.10.201513:00 hFlamurtari - Bylis0-0draw.png
931.10.201514:00 hBylis - Vllaznia3-1thumbs_up.png
1008.11.201513:00 hBylis - Kukësi1-1draw.png
1118.11.201514:00 hTerbuni - Bylis4-2thumbs_down.png
1223.11.201514:00 hBylis - Tirana0-1thumbs_down.png
1328.11.201513:00 hBylis - Laci1-0thumbs_up.png
1403.12.201517:00 hSkenderbeu - Bylis4-0thumbs_down.png
1507.12.201514:00 hBylis - Teuta2-1thumbs_up.png
1612.12.201517:00 hPartizani - Bylis1-1draw.png
1719.12.201513:00 hBylis - Flamurtari2-3thumbs_down.png
1823.12.201514:00 hVllaznia - Bylis3-2thumbs_down.png
1931.01.201614:00 hKukësi - Bylis3-0thumbs_down.png
2006.02.201614:00 hBylis - Terbuni4-0thumbs_up.png
2113.02.201613:15 hTirana - Bylis2-0thumbs_down.png
2221.02.201614:00 hLaci - Bylis0-1thumbs_up.png
2328.02.201614:00 hBylis - Skenderbeu1-1draw.png
2405.03.201614:00 hTeuta - Bylis1-0thumbs_down.png
2509.03.201614:00 hBylis - Partizani0-2thumbs_down.png
2613.03.201616:00 hFlamurtari - Bylis0-0draw.png
2720.03.201614:00 hBylis - Vllaznia0-1thumbs_down.png
2802.04.201616:00 hBylis - Kukësi0-2thumbs_down.png
2909.04.201616:00 hTerbuni - Bylis0-1thumbs_up.png
3017.04.201616:00 hBylis - Tirana0-0draw.png
3125.04.201616:00 hBylis - Laci1-0thumbs_up.png
3230.04.201619:00 hSkenderbeu - Bylis3-0thumbs_down.png
3304.05.201615:30 hBylis - Teuta0-1thumbs_down.png
3408.05.201619:07 hPartizani - Bylis1-2thumbs_up.png
3514.05.201617:30 hBylis - Flamurtari0-0draw.png
3618.05.201617:00 hVllaznia - Bylis1-0thumbs_down.png