HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 17 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2019-20
Team Info - Beselidhja
Beselidhja
Club Name:KS Beselidhja
Team Name:Beselidhja
Short Name:Bsl

 History
SeasonLeagueRankPlayedPointsW/D/LGoalsPlayers
2019-20 Kupa e Shqiperise 10 6 0 3/1/2 10:9 0
2018-19 Kategoria 1 5 18 30 9/3/6 22:16 0
2018-19 Kupa e Shqiperise 13 4 0 2/0/2 6:6 0
2017-18 Kupa e Shqiperise 13 4 0 2/0/2 4:4 0
2016-17 Kategoria 1 1 0 0 0/0/0 0:0 0
2016-17 Kategoria 1 3 0 20 0/0/0 0:0 0
2016-17 Kategoria 1 3 18 39 11/6/1 26:11 0
2016-17 Kupa e Shqiperise 9 8 0 3/4/1 10:8 0
2015-16 Kupa e Shqiperise 12 2 0 1/0/1 2:2 0
2015-16 Kategoria 1 5 27 54 16/6/5 59:26 0
2014-15 Kategoria 1 3 24 56 18/2/4 52:11 43
2012-13 Kategoria 1 13 30 38 10/8/12 28:30 24
2011-12 Kategoria Superiore 2 1 2 0/1/0 0:0 0
2011-12 Kupa e Shqiperise 35 2 0 0/0/2 0:4 0
2011-12 Kategoria 1 5 29 51 15/6/8 34:16 24
2010-11 Kupa e Shqiperise 43 2 0 0/0/2 1:7 0
2010-11 Kategoria 1 5 27 52 15/7/5 37:15 28
2009-10 Kategoria 1 9 30 35 9/8/13 32:40 28