HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2012-13
KlasifikimiPozicioni EkipiPk Nd F B H +/- Glv
1same(1)Lushnja6630206448:2226
2same(2)Partizani5630168639:336
3up(5)Terbuni43301110940:3010
4down(3)Mamurras43301271148:444
5down(4)Pogradeci42301331449:445
6up(9)Himara42301191032:293
7up(10)Burreli42301261232:311
8down(6)Ada41301181133:312
9down(8)Kamza41301181138:46-8
10up(12)Butrinti403010101038:335
11same(11)Dinamo40301171240:373
12down(7)Elbasani40301241442:46-4
13up(14)Beselidhja38301081228:30-2
14down(13)Iliria37301071335:37-2
15same(15)Gramshi3130871518:41-23
16same(16)Naftetari2030481821:47-26


Champions Champions League Qualification Champions League UEFA Cup UI Cup Relegation