HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 14 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2012-13
 Ekipi - Elbasani [ELB]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Albano DUSHKU  Republika e Shqiperise28. Nentor 1987 (36)----------
 Shkelzen RUCI  Republika e Shqiperise- (-)----------
 Irakli TOCI  Republika e Shqiperise30. Qershor 1981 (43)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Aldo BELLO  Republika e Shqiperise23. Shtator 1986 (37)------------
 Domenik IBRAHIMI  Republika e Shqiperise21. Shtator 1990 (33)------------
 Mardian KACOLLJA  Republika e Shqiperise29. Maj 1983 (41)------------
 Ganjol KACULI  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Ardi SEKSERI  Republika e Shqiperise09. Gusht 1981 (42)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Endri DALIPI  Republika e Shqiperise02. Maj 1983 (41)----2-------
 Dejan DOSTI  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Orgest GAVA  Republika e Shqiperise29. Mars 1990 (34)------------
 Endri HALILAJ  Republika e Shqiperise- (-)----1-------
 Ardit HILA  Republika e Shqiperise06. Janar 1993 (31)----1-------
 Theodhori KREKASI  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 4-------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Elham GALICA  Republika e Shqiperise30. Janar 1989 (35)------------
 Egert KUCI  Republika e Shqiperise27. Shtator 1985 (38)------------
 Erjol MERXHA  Republika e Shqiperise21. Prill 1979 (45)------------
 Emiljano MUSTA  Republika e Shqiperise31. Janar 1992 (32)------------
 Joseph OLATUNI  - (-)------------
 Ornald TAFANI  - (-)------------
 Mateo TOCI  Republika e Shqiperise- (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 4-------
 Stafi i Elbasani [Elbasani]

 Funksioni
Ilirjan FILJA  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer