HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 17 Tetor 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2018-19
Team statistics - Beselidhja
General
Matches played: 4
Win: 2
Draw: 0
Lost: 2
Highest home win:
Beselidhja - Erzeni

2-0
Highest home lost:
Beselidhja - Skenderbeu

1-2
Highest away win:
Erzeni - Beselidhja

1-3
Highest away lost:
Skenderbeu - Beselidhja

3-0
Goals
Goals for: 6
Goals for per match: 1.5
Goals against: 6
Goals against per match: 1.5
No goals against: 1
Home games statistics
Home games percentage: 0.2
Matches total: 2
Matches played: 2
Total goals (for and against): 5
Goals per match: 2.5
Goals for3
Goals for per match: 1.5
Goals against2
Goals against per match: 1
Away games statistics
Away games percentage: 0.2
Matches total: 2
Matches played: 2
Total goals (for and against): 7
Goals per match: 3.5
Goals for3
Goals for per match: 1.5
Goals against4
Goals against per match: 2
Goals per matchday