HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 24 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
Rezultatet - Java 30 (15.05.2010)

E shtunë, 15.05.2010 - 30. Java
 Show Events of Match 05:10 hMemaliajSopoti4 - 0   FSM
 Show Events of Match 05:30 hElbasaniBylis8 - 4   RB
   05:30 hGramshiLuftetari2 - 0   SG
 Show Events of Match 05:30 hKamzaTurbina10 - 0  -
 Show Events of Match 05:30 hLushnjaBeselidhja1 - 0   LP
 Show Events of Match 05:30 hPartizaniSkrapari1 - 2   QS
   05:30 hPogradeciAda2 - 1  -
   06:00 hBurreliBilisht Sport1 - 1  -