HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Ekipi - Memaliaj [MEM]


 PLAYERSPlayedStarting line-upInOut
0Grantil ALIAJGrantil ALIAJ  Republika e Shqiperise- (-)1313-4
0Ergert AZIZIErgert AZIZI  Republika e Shqiperise- (-)20-20-
0Bektash BLETABektash BLETA  Republika e Shqiperise- (-)----
0Areldo BULLGARIAreldo BULLGARI  Republika e Shqiperise- (-)1010-3
0Andrea CAROAndrea CARO  Republika e Shqiperise- (-)21-21-
0Arben DEMAJArben DEMAJ  Republika e Shqiperise- (-)22--
0Aldi HYSENIAldi HYSENI  Republika e Shqiperise- (-)20-20-
0Korado KALEMIKorado KALEMI  Republika e Shqiperise- (-)20222002
0Meklaud KASHARIMeklaud KASHARI  Republika e Shqiperise- (-)7111605
0Adriatik LIKAAdriatik LIKA  Republika e Shqiperise- (-)232211
0Artan MALASIArtan MALASI  Republika e Shqiperise- (-)7010604
0Geranto MUCIGeranto MUCI  Republika e Shqiperise- (-)20-20-
0Olgert MUKAOlgert MUKA  Republika e Shqiperise- (-)24420-
0Mariglen SAKAMariglen SAKA  Republika e Shqiperise- (-)20-20-
0Alban SHARKAAlban SHARKA  Republika e Shqiperise- (-)22--
0Qamil SKENDeRAJQamil SKENDeRAJ  Republika e Shqiperise- (-)42240-
0Arber VELAArber VELA  Republika e Shqiperise- (-)621611
0Altin ZHUPAAltin ZHUPA  Republika e Shqiperise- (-)42240-
Total
 
 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Ervin MERDANIErvin MERDANI  Republika e Shqiperise- (-)1818-1-12---
0Klodian MUSTAFAJKlodian MUSTAFAJ  Republika e Shqiperise- (-)422-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 -12---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Adelajd CAUSHIAdelajd CAUSHI  Republika e Shqiperise- (-)1616-2--4-----
0Klaudio HOXHAKlaudio HOXHA  Republika e Shqiperise- (-)181711--2-----
0Albano MULLAJAlbano MULLAJ  Republika e Shqiperise- (-)201913113-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1211-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Enkel ALIKAJEnkel ALIKAJ  Republika e Shqiperise27. Dhjetor 1981 (42)------------
0Klodian BRAHIMIKlodian BRAHIMI  Republika e Shqiperise13. Shkurt 1977 (47)22----------
0Dorian HIMADorian HIMA  - (-)13762--4-----
0Heklan JAUPIHeklan JAUPI  Republika e Shqiperise- (-)191724115-----
0Oltion RAPAOltion RAPA  Republika e Shqiperise30. Shtator 1989 (34)222111--1-----
0Erion TATAErion TATA  Republika e Shqiperise- (-)221578--4-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2325-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Devis MEMADevis MEMA  Republika e Shqiperise13. Shkurt 1985 (39)7251--1-----
0Dritan SEFERIDritan SEFERI  Republika e Shqiperise- (-)1817133-5-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 5331-----