HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Oltion RAPA

Personal data

Picture of Oltion RAPA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Oltion RAPA
Birthday (Age):30. Shtator 1989 (34)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29MemaliajvsBylis100--------
Wednesday September 02SkraparivsMemaliaj100--------
Saturday September 12MemaliajvsLuftetari100--------
Saturday September 19BeselidhjavsMemaliaj100--------
Saturday September 26MemaliajvsTurbina100--------
Saturday October 03KamzavsMemaliaj010--------
Saturday October 17MemaliajvsLushnja100--------
Saturday October 24ElbasanivsMemaliaj100--------
Saturday October 31MemaliajvsPogradeci100--------
Saturday November 07MemaliajvsBurreli100--------
Saturday November 21GramshivsMemaliaj100--------
Saturday November 28MemaliajvsPartizani100--------
Saturday December 05Bilisht SportvsMemaliaj100--------
Saturday December 12MemaliajvsAda100--------
Saturday December 19SopotivsMemaliaj101--------
Saturday January 30BylisvsMemaliaj100--------
Saturday February 06MemaliajvsSkrapari100--1-----
Sunday February 14LuftetarivsMemaliaj100--------
Saturday February 27TurbinavsMemaliaj100--------
Saturday March 06MemaliajvsKamza100--------
Saturday March 20LushnjavsMemaliaj100--------
Saturday March 27MemaliajvsElbasani100--------
Games total2111--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Luftetari------------
Kategoria Superiore 2018-19Luftetari------------
Kategoria Superiore 2017-18Luftetari22----------
Kategoria Superiore 2016-17Luftetari1111-1--3-----
Kategoria 1 2014-15Butrinti------------
Kategoria 1 2013-14Butrinti------------
Kategoria 1 2010-11Terbuni------------
Kategoria 1 2010-11Luftetari11----1-----
Kategoria 1 2009-10Memaliaj1111----1-----
Career Total2525-1--5-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20LuftetariMbrojtes
Kategoria Superiore 2018-192018-19LuftetariMbrojtes
Kategoria Superiore 2017-182017-18LuftetariMbrojtes
Kategoria Superiore 2016-172016-17LuftetariMbrojtes
Kategoria 1 2014-152014-15ButrintiMbrojtes
Kategoria 1 2013-142013-14ButrintiMbrojtes
Kategoria 1 2010-112010-11TerbuniMbrojtes
Kategoria 1 2010-112010-11LuftetariMbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10MemaliajMesfushor