HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2014-15
 Ekipi - Butrinti [BUT]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Egland HAXHOEgland HAXHO  Republika e Shqiperise10. Nentor 1988 (35)----------
 Marjo MUJOMarjo MUJO  - (-)----------
 Bruno ONJEABruno ONJEA  - (-)----------
 Marjus SEJDINAJMarjus SEJDINAJ  - (-)----------
 Armando SHEHAJArmando SHEHAJ  - (-)----------
 Ledio SHULILedio SHULI  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Shkelzen ALZENELIShkelzen ALZENELI  - (-)------------
 Aleksander BASHAAleksander BASHA  - (-)------------
 Simon BATHASimon BATHA  - (-)------------
 Gelbert KOSHIGelbert KOSHI  - (-)------------
 Arbër MALAJArbër MALAJ  Republika e Shqiperise11. Prill 1989 (35)------------
 Ladion MALAJLadion MALAJ  - (-)------------
 Ibrahim MAZEIbrahim MAZE  - (-)------------
 Aleksander QOKUAleksander QOKU  - (-)------------
 Oltion RAPAOltion RAPA  Republika e Shqiperise30. Shtator 1989 (34)------------
 Denis SADIKAJDenis SADIKAJ  - (-)------------
 Ervin XHALLARIErvin XHALLARI  - (-)------------
 Adrian XHIBROAdrian XHIBRO  - (-)------------
 Sokol XHUVANISokol XHUVANI  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Pellumb AHMETIPellumb AHMETI  - (-)------------
 Albano ALEKSIAlbano ALEKSI  - (-)------------
 Enton ALLMETAEnton ALLMETA  - (-)------------
 Stiliani BARKAStiliani BARKA  - (-)------------
 Benardo BAZAJBenardo BAZAJ  - (-)------------
 Shkelzen DALIPIShkelzen DALIPI  - (-)------------
 Ardian KOLAArdian KOLA  Republika e Shqiperise24. Gusht 1984 (39)------------
 Mihal KONOMIMihal KONOMI  - (-)------------
 Spiro KORDHASpiro KORDHA  - (-)------------
 Artan MECANIArtan MECANI  - (-)------------
 Dhiogjen MUCODhiogjen MUCO  - (-)------------
 Skerdi MYRTASkerdi MYRTA  - (-)------------
 Kostaq PAPAKostaq PAPA  - (-)------------
 Masandro SHEHUMasandro SHEHU  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Arber DHRAMIArber DHRAMI  Republika e Shqiperise23. Qershor 1988 (36)------------
 Bruno DOKABruno DOKA  - (-)------------
 Pertef DORTIPertef DORTI  - (-)------------
 Erjon MUSTAFAJErjon MUSTAFAJ  Republika e Shqiperise29. Janar 1989 (35)------------