HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 15 Dhjetor 2017
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Ekipi - Bylis [Byl]


 PLAYERS Played Starting line-up In Out
0 hyacinth AKAMBA MENGWE hyacinth AKAMBA MENGWE   Cameroon, Republic of - (-) 13 13 - 3
0 Hyslando ALIAJ Hyslando ALIAJ   Republika e Shqiperise 05. Prill 1991 (26) 42 - 42 -
0 Kemal ALOMERAVIC Kemal ALOMERAVIC   - (-) 82 2 80 2
0 Mirjan BEGAJ Mirjan BEGAJ   Republika e Shqiperise 19. Shkurt 1986 (31) 22 22 - 2
0 Almir BEJKTOVIC Almir BEJKTOVIC   Serbia, Republic of 18. Qershor 1982 (35) 23 23 - -
0 Luljet COBO Luljet COBO   Republika e Shqiperise 20. Prill 1990 (27) - - - -
0 Amarildo DIMO Amarildo DIMO   Republika e Shqiperise 25. Gusht 1982 (35) 21 21 - 2
0 Armand GEGA Armand GEGA   Republika e Shqiperise 21. Janar 1987 (30) 35 14 21 7
0 Hektor IDRIZI Hektor IDRIZI   Republika e Shqiperise 15. Prill 1989 (28) 202 2 200 2
0 Ervin MALASI Ervin MALASI   Republika e Shqiperise 10. Gusht 1986 (31) 184 3 181 2
0 Ledian MUCAJ Ledian MUCAJ   Republika e Shqiperise 04. Shtator 1992 (25) 200 - 200 -
0 Abdurraman MUHAMMEDOU Abdurraman MUHAMMEDOU   - (-) 34 14 20 1
0 Vukadin MULUNOVIC Vukadin MULUNOVIC   - (-) 44 4 40 4
0 Ermal NEXHIPI Ermal NEXHIPI   Republika e Shqiperise 29. Prill 1981 (36) - - - -
0 Dusan POPOVIC Dusan POPOVIC   Serbia, Republic of 20. Prill 1981 (36) 23 23 - 19
0 Klaudio REXHEPI Klaudio REXHEPI   Republika e Shqiperise 29. Maj 1989 (28) 62 - 62 -
Total
 
 Portier Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Penallti Demtim
0 Emanuel EGBO Emanuel EGBO   Nigeria, Federal Republic of 27. Maj 1973 (44) 22 22 - - - - 3 - - -
0 Elfons IMERALIAJ Elfons IMERALIAJ   Republika e Shqiperise 13. Korrik 1989 (28) 4 4 - - - - - - - -
0 Raif MIRCELOVSKI Raif MIRCELOVSKI   Macedonia, the former Yugoslav 29. Nentor 1984 (33) - - - - - - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Penallti Demtim
  - - 3 - - -
 Mbrojtes Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
0 Polizoi ARBERI Polizoi ARBERI   Republika e Shqiperise 09. Shtator 1988 (29) 19 19 - 2 3 - 5 - - - - -
0 Alban MUCA Alban MUCA   Republika e Shqiperise 18. Prill 1984 (33) 24 2 22 - - - - - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  3 - 8 - - - - -
 Mesfushor Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
0 Gentian BESHA Gentian BESHA   Republika e Shqiperise 11. Janar 1984 (33) 17 12 5 1 - - 3 - - - - -
0 Dimitar KAPINKOVSKI Dimitar KAPINKOVSKI   Macedonia, the former Yugoslav 27. Maj 1975 (42) 13 2 11 2 - - 1 - - - - -
0 Maringlen KULE Maringlen KULE   Republika e Shqiperise 12. Mars 1983 (34) 23 23 - 1 3 - 2 - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  6 - 14 - - - - -
 Sulmues Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
0 Romeo HAMZAI Romeo HAMZAI   Republika e Shqiperise 01. Qershor 1983 (34) 23 23 - 12 24 - - - - - - -
0 Gentian STOJKU Gentian STOJKU   Republika e Shqiperise 24. Korrik 1974 (43) 18 18 - - 2 - - - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  32 - 14 - - - - -