HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 18 Nentor 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Ekipi - Partizani [PAR]


 PLAYERSPlayedStarting line-upInOut
0Klodian ASLLANIKlodian ASLLANI  Republika e Shqiperise02. Gusht 1977 (41)1212-4
0Ardjan BEQIRIArdjan BEQIRI  Republika e Shqiperise03. Nentor 1986 (32)28622-
0Ergin BLETAErgin BLETA  Republika e Shqiperise14. Nentor 1990 (28)----
0Qazim BUNAQazim BUNA  Republika e Shqiperise- (-)33-1
0Gerald CANIGerald CANI  Republika e Shqiperise10. Korrik 1988 (30)----
0Zydi CULLHAJZydi CULLHAJ  Republika e Shqiperise16. Janar 1990 (28)----
0Endrit DAHRIUEndrit DAHRIU  Republika e Shqiperise20. Nentor 1985 (32)821811
0Donald DEMAJDonald DEMAJ  Republika e Shqiperise29. Shtator 1990 (28)----
0Samet GJOKASamet GJOKA  Republika e Shqiperise- (-)81180-
0Sokol ISHKASokol ISHKA  Republika e Shqiperise14. Korrik 1979 (39)1313-4
0Mariglen KAPAJMariglen KAPAJ  Republika e Shqiperise16. Korrik 1979 (39)1818-2
0Ermal KENGAErmal KENGA  Republika e Shqiperise27. Qershor 1990 (28)100-100-
0Fation LIKAFation LIKA  Republika e Shqiperise31. Gusht 1991 (27)20-20-
0Erind LLESHIErind LLESHI  Republika e Shqiperise25. Shtator 1988 (30)4313
0Renis MEHJARenis MEHJA  Republika e Shqiperise30. Nentor 1990 (27)81-81-
0Eradi MERTIRIEradi MERTIRI  Republika e Shqiperise13. Maj 1988 (30)501040-
0Ilir NDOJAIlir NDOJA  Republika e Shqiperise12. Prill 1990 (28)----
0Indrit RECIIndrit RECI  Republika e Shqiperise28. Qershor 1990 (28)----
0Roland SHALARoland SHALA  Republika e Shqiperise- (-)33--
0Arian SHETAArian SHETA  Republika e Shqiperise13. Shkurt 1981 (37)2020--
0Klazer SHKEMBIKlazer SHKEMBI  Republika e Shqiperise09. Shtator 1990 (28)1-1-
0Indrit TACEIndrit TACE  Republika e Shqiperise28. Prill 1987 (31)761-
Total
 
 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Arjon MUSTAFAArjon MUSTAFA  Republika e Shqiperise29. Janar 1980 (38)77----1---
0Xhino SEJDOXhino SEJDO  Republika e Shqiperise22. Janar 1992 (26)88----1---
0Dashamir XHIKADashamir XHIKA  Republika e Shqiperise23. Maj 1989 (29)77----1---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --3---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Ardit BEQIRIArdit BEQIRI  Republika e Shqiperise13. Shkurt 1979 (39)1311223-1-----
0Rahman HALLACIRahman HALLACI  Republika e Shqiperise12. Nentor 1983 (35)88---1------
0Indrit HITHIIndrit HITHI  Republika e Shqiperise05. Shkurt 1990 (28)8622--------
0Andrelis PASHAJAndrelis PASHAJ  Republika e Shqiperise11. Mars 1987 (31)1613313-1-----
0Luan PINARILuan PINARI  Republika e Shqiperise27. Tetor 1977 (41)1818---11-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 626-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Jurgen AGOLLIJurgen AGOLLI  Republika e Shqiperise26. Gusht 1990 (28)11653--1-----
0Engert BAKALLIEngert BAKALLI  Republika e Shqiperise22. Janar 1976 (42)1816221-------
0Florjan BRAHOFlorjan BRAHO  Republika e Shqiperise25. Maj 1985 (33)8261--1-----
0Rigers CEKAJRigers CEKAJ  Republika e Shqiperise02. Maj 1984 (34)10732--2-----
0Artan KARAPICIArtan KARAPICI  Republika e Shqiperise19. Prill 1980 (38)1818-710-3-----
0Rezart MAHORezart MAHO  Republika e Shqiperise08. Shkurt 1984 (34)65156-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 23213-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Skerdi BEJZADESkerdi BEJZADE  Republika e Shqiperise30. Nentor 1974 (43)55-11-------
0