HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 20 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga kombetarja e Shqiperise
Shqiperia barazon me Marokun
nga Administrator    E enjte, 01 Shtator 2016 00:00    pdfShtypEmail
shqiperi-marokTe merkuren ekipi kombetar ka zvhilluar ndeshjen e pare pas eksperiences ne kampionatin europian France 2016.
Kombetarja shqiptare nuk ka shkuar me shume se sa nje barazim kunder Marokut. Ndeshja...
Lexo ma...
 
Mavraj dhe Memushaj optimist per ndeshjet e rradhes
nga Administrator    E mërkurë, 31 Gusht 2016 08:57    pdfShtypEmail
mavraj-memushaj-compressorNe prag te ndeshjes miqesore kunder Marokut, kane folur ne nje konference per shtyp Mavraj dhe Memushaj.
Te dy lojtaret, pavaresisht se nuk e njohin mire kundershtarin, jane shprehur optimist per...
Lexo ma...
 
De Biasi publikon listen per ndeshjet kunder Marokut dhe Maqedonise
nga Administrator    E hënë, 29 Gusht 2016 10:47    pdfShtypEmail
de-biasi-konferenceTranjeri i kombetares shqiptare, Gianni de Biasi, sot ka dale ne nje konference per shtyp ku ka bere te ditur listen e lojtareve per ndeshjen miqesore kunder Marokut si edhe kunder Maqedonise per...
Lexo ma...
 
Vazhdojne firot "Kosovare" ne Kombetaren shqipetare
nga Albaniassocer    E hënë, 22 Gusht 2016 17:39    pdfShtypEmail
Kombetarja-para-ndeshjesPas Rrashices,Rames,Mehes etj etj kesaj radhe vjen vendimi i Rrahmanit te largohet drejt kombetares kosovare.Me nje deklarate ne rjetet sociale mbrojtesi deklaroi qe kishte marre nje vendim te...
Lexo ma...
 
Armando Sadiku prane transferimit ne Turqi
nga Administrator    E mërkurë, 20 Korrik 2016 10:59    pdfShtypEmail
goli-sadikutSulmuesi i kombetares kuqezi, Armando Sadiku eshte prane transferimit tek gjigandet turq te Gallatasarajit. Mesohet se ka nje akord mes klubit te tij aktual Zyrih dhe klubit nga Stambolli...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL