HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga kombetarja e Shqiperise
Bundesliga 2: Nuk aktivizohet dyshja shqiptare
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 22 Gusht 2009 15:06    pdfShtypEmail
bundesliga_gjermane_705555156Ne takimin Arminia - Ausburg qe u zhvillua sot pasdite, asnjeri prej dy sulmuesave shqiptare Besart Berisha dhe Edmond Kapllani qe aktivizohen me skuadrat respektive nuk luajten. Qe te dy lojtaret...
Lexo ma...
 
Lorik Cana firmos me Saunderland
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 01 Gusht 2009 17:45    pdfShtypEmail
Lorik Cana SunderlandZyrtarizohet kalimi ne Premier League.
Mesfushori i skuadres kombetare shqiptare dhe ish kapiteni i Olimpikut te Marsejes ka zyrtarizuar kalimin e tij tek klubi anglez Saunderland i Premier League...
 
Sulejman Demollari trajner i U-15
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 02 Korrik 2009 00:43    pdfShtypEmail
Sulejman Demollari është zgjedhur trajner i ekipit kombëtar U-15 të Shqipërisë. Të mërkurën ai ka marrë këtë emërim nga Presidenti i Federatës Shqiptare...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL