HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 02 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kuzhe, shpall listen e lojtareve
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 27 Gusht 2009 05:00   pdfShtypEmail
albania_against_hungaryTrajneri kroat i kombetares Shqiptare Josip Kuzhe ka bere te ditur listen e lojtareve qe do te grumbullohen per ndeshjen e rradhes ndaj Danimarkes, qe Shqiperia do te zhvilloje me date 9 Shtator ne Tirane


1. Samir UJKANI

2. Isli HIDI

3. Kristi VANGJELI

4. Armend DALLKU

5. Elvin BEQIRI

6. Andi LILA

7. Debatik CURRI

8. Ervin BULKU

9. Ervin SKELA

10. Gilman LIKA

11. Lorik CANA

12. Ansi AGOLLI

13. Jetmir SEFA

14. Emiljan VILA

15. Klodian DURO

16. Jahmir HYKA

17. Hamdi SALIHI

18. Erjon BOGDANI

19. Edmond KAPLLANI

20. Besart BERISHAProgrami stervitor i ekipit kombetar per dt 01.09.2009 – 09.09.2009


Date 1 Shtator 2009 Stervitje ne oren 18:00


Date 2 Shtator 2009 Stervitje ne oren 10:00 dhe ne oren 18.00

Takim me median ora 12:00


Date 3 Shtator 2009 Stervitje ne oren 10:00

Ndeshje me U-19 ne oren 18:00

Takim me median ora 12:00


Date 4 Shtator 2009 Stervitje ne oren 10:00 dhe ne oren 18:00

Takim me median ora 12:00Date 5 Shtator 2009 Stervitje ne oren
10:00 

Takim me median ora 12:00


Date 6 Shtator 2009 Stervitje ne oren 18:00

Takim me median ora 12:00Date 7 Shtator 2009 Stervitje ne oren 10:00 dhe ne oren 18:00

Takim me median ora 12:00Date 8 Shtator 2009 Stervitje ne oren 18:00

Konference per shtyp Trajneri i Ekipit KombetarDate 9 Shtator 2009 ora 20:30

Ndeshja Shqiperi-Danimarke
Media FSHF


busy
komente