HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 27 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Bundesliga 2: Nuk aktivizohet dyshja shqiptare
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 22 Gusht 2009 15:06   pdfShtypEmail
Ne takimin Arminia - Ausburg qe u zhvillua sot pasdite, asnjeri prej dy sulmuesave shqiptare Besart Berisha dhe Edmond Kapllani qe aktivizohen me skuadrat respektive nuk luajten. Qe te dy lojtaret bundesliga_gjermane_705555156
ishin te grumbulluar dhe qendruan ne stol gjate gjithe takimit i cili pritej me interes edhe nga trajneri i kombetares shqiptare Josip Kuzhe i cili ndodhet ne Gjermani per te ndjekur nga afer lojen e dy sulmuesave si dhe biseduar me te dy lojtaret shqiptare per objektivat e ardhshme si dhe poziten e tyre ne skuadren kombetare. Trajneri i kombetares shqiptare, pas takimit me te dy lojtaret pritet qe diten e djele te largohet nga Gjermania dhe te rikthehet ne Zagreb, per te mberritur ne Tirane me 28 Gusht

Klevis Bejkolli

busy
komente