HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 27 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga kombetarja e Shqiperise
Tre pike dhe PIKE
nga Gent Mebelli    E premte, 26 Mars 2021 02:31    pdfShtypEmail
 

ANDORRA: Gomes I Llovera, Vales, San Nikolas, Rubio I Martinez, Rebes, Vieira, Cervos I Alaez, Fernandez.
Trajner: Koldo Alvarez

SHQIPËRI: Berisha I Gjimshiti, Kumbulla, Ismalji, Lenjani...
Lexo ma...
 
Enderr KUQ e ZI 2022
nga Gent Mebelli    E diel, 21 Mars 2021 00:00    pdfShtypEmail
reja-hysaj 2Enderr KUQ e ZI 2022

Kombetarja shqiptare e futbollit fillon Eleminatoret e " Boterorit Katar 2022" me ndeshjen ne transfertë ndaj Andorrës më 25 mars, ndërsa më 28 mars Kuq e zinjte do të...
Lexo ma...
 
Brian Gruda mund te beje diferencen
nga Gent Mebelli    E mërkurë, 25 Mars 2020 00:00    pdfShtypEmail
brajan-gruda-fsv-mainz-05-u19-2022-23-1668773619-96885Brian Gruda mund të bëjë diferencën

Talenti i Mainz 05 shumë kreativ dhe besoj se nuk duhet t'i jepni shumë udhëzime taktike në fushë.

Ai duhet të shprehet në mënyrën më të...
Lexo ma...
 
De Biasi publikon listen kunder Italise
nga Administrator    E hënë, 20 Mars 2017 16:35    pdfShtypEmail
de biasi 20 marsSot ne oren 10:30, ne ambientet e Federates Shqiptare te Futbollit, tranjeri i Shqiperise, Gianni de Biasi ka bere publike listen e lojtareve per 2 ndeshjet e ardheshme kunder Italise dhe...
Lexo ma...
 
Italia publikon 25 lojtaret kunder Shqiperise
nga Administrator    E shtunë, 18 Mars 2017 17:40    pdfShtypEmail
convocati-marzo-bis-640x420Tranjeri i kombetares italiane Giampiero Ventura ka publikur sot paradite listen e perbere nga 25 futbollistet te cilet do te jene te disponueshem per ndeshjen Itali - Shqiperi qe do te luhet me...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL