HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 27 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga kombetarja e Shqiperise
De Biasi ben enigmatikun, Agolli: shiriti pergjegjesi e madhe
nga Administrator    E martë, 14 Qershor 2016 21:45    pdfShtypEmail
de-biasi-konference-marsejeSot ne oren 18:45, tranjeri i kombetares Shqiptare, Giani de Biasi i eshte pergjigjur pyetjeve te gazetareve ne prag te ndeshjes Shqiperi - France. Ai ka vleresuar formen e mire te kundershtarit...
Lexo ma...
 
Deschamps: Shqiperia eshte nje skuader e mireorganizuar
nga Administrator    E martë, 14 Qershor 2016 20:24    pdfShtypEmail
deschamps-konferenceNe konferencen per shtyp ne prag ndeshjen France - Shqiperi ka folur edhe tranjeri i kombetares franceze Dedier Deschamps. Ai eshte shprehur se ne stadiumin Velodrome te Marsejes tifozet do te jene...
Lexo ma...
 
Kombetarja arrin ne Marseje
nga Administrator    E martë, 14 Qershor 2016 15:42    pdfShtypEmail
kombetarja-nisje-marsejeKombetarja Shqiptare ka arritur sot ne qytetin e Marsejes, ku neser ne oren 21:00 do te ndeshet kunder ekipit te Frances. Pas humbjes kunder Zvicres, lojtaret e kombetares jane stervitur seriozisht...
Lexo ma...
 
Nje Shqiperi plot grinte humbet kunder Zvicres
nga Administrator    E martë, 14 Qershor 2016 13:41    pdfShtypEmail
ndeshja-shqiperi-zvicerKombetarja jone ka humbur ne ndeshjen e pare te Europianit France 2016. Lojtaret kane hyre ne fushe me shume emocione dhe si rrjedhoje jane ndeshkuar qe ne minuten e 5  te lojes. Nje dalje e...
Lexo ma...
 
Kombetarja arrin ne Lens
nga Administrator    E premte, 10 Qershor 2016 12:17    pdfShtypEmail
ekipi-lensDje mbasdite ekipi ka zhvilluar seancen e vetme stervitore, duke u perqendruar ne ushtrime teknike. Gjithashtu eshte zhvilluar si zakonisht konferenca per shtyp, ku kane qene te pranishem Basha dhe...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL