HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga kombetarja e Shqiperise
De Biasi le pushim skuadren
nga Administrator    E enjte, 09 Qershor 2016 13:33    pdfShtypEmail
ekipi stervitje kace euro2016Tranjeri i kombetares shqiptare Gianni De Biasi ka suprizuar te gjithe duke vendosur qe ekipi te jete jete pushim. Ai ne bashkepunim me stafin dhe lojtaret ka vendosur qe te anulloje seancen...
Lexo ma...
 
Mbyllet dita e trete e pergatijeve ne France
nga Administrator    E mërkurë, 08 Qershor 2016 19:25    pdfShtypEmail
stervitja-dita-3Sot mbasdite eshte mbyllur edhe dita e trete e pergatitjeve qe ekipi yne kombetar po ben ne France. Ne stervitjen e paradites, kontigjenti i lojtareve te Shqiperise ka qene i plote. Me ekipin jane...
Lexo ma...
 
Veseli: jam shqiptar, Roshi: E shoh veten titullar
nga Administrator    E mërkurë, 08 Qershor 2016 07:58    pdfShtypEmail
konferenca-roshi-veseliAshtu sic ishte programuar, dje rreth ores 17:00 eshte zhvilluar konferenca e pare e kombetares ne France. Ne kete konference i jane pergjigjur pyetjeve te gazetareve lojtaret Fereric Veseli dhe...
Lexo ma...
 
Kombetarja vijon pergatitjet ne France
nga Administrator    E martë, 07 Qershor 2016 14:45    pdfShtypEmail
ekipi-stervitje-franceKombetarja shqiptare ka vijuar pergatitjet per Euro 2016. Sot paradite ekipi eshte grumbulluar ne qendren stervitore Yves-Le Jannou te Perros-Guirec. Ne diten e dyte lojtaret kane bere ushtrime...
Lexo ma...
 
Kombetarja arrin ne France
nga Administrator    E hënë, 06 Qershor 2016 14:43    pdfShtypEmail
shqiperi-mireseardhjeEkipi yne kombetar ka mberritur ne rezidencen e saj te perkoheshme ne France. Delegacioni shqiptar eshte pritur nga perfaqesues te pushtetit vendor si edhe nga perfaqesues te UEFA-s.
Te gjithe...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL