HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja arrin ne Lens
nga Administrator   E premte, 10 Qershor 2016 12:17   pdfShtypEmail

ekipi-lensDje mbasdite ekipi ka zhvilluar seancen e vetme stervitore, duke u perqendruar ne ushtrime teknike. Gjithashtu eshte zhvilluar si zakonisht konferenca per shtyp, ku kane qene te pranishem Basha dhe Kaçe. Lojtaret jane shprehur se jane gati per ndeshjen e pare si edhe jane te motivuar per ta kaluar me sukses kete ndeshje. Gjithashtu ato kane shprehur gatishmerine per te dhene kontributin e tyre pavaresisht se do ta fillojne ndeshjen si titullare.
Sot paradite ekipi i Shqiperise eshte nisur drejt qytetit te Lens, ku neser ne oren 15:00 do te debutoje ne kampionatin Europian France 2016. Ekipi ka arritur ne qytetin e Lens rreth ores 13:00. Ne oren 17:45 do te mbahet konferenca per shtyp si edhe ne oren 18:30 ekipi do te zhvilloje stervitjen ne stadiumin Bolleart-Delilis te Lens.


busy
komente