HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 21 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
De Biasi le pushim skuadren
nga Administrator   E enjte, 09 Qershor 2016 13:33   pdfShtypEmail

ekipi stervitje kace euro2016Tranjeri i kombetares shqiptare Gianni De Biasi ka suprizuar te gjithe duke vendosur qe ekipi te jete jete pushim. Ai ne bashkepunim me stafin dhe lojtaret ka vendosur qe te anulloje seancen stervitore te paradites. Lojtaret kane qendruar ne rezidencen kuqezi ne hotel L'Agapa dhe kane studiuar kundershtaret e ardhshem te Zvicres.  Mbasdite ne oren 17:00 do te mbahet konferenca per shtyp e rradhes dhe ne oren 17:30 ekipi pritet qe te zhvilloje seancen stervitore te rradhes.


busy
komente