HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 21 Tetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja vijon pergatitjet ne France
nga Administrator   E martë, 07 Qershor 2016 14:45   pdfShtypEmail

ekipi-stervitje-franceKombetarja shqiptare ka vijuar pergatitjet per Euro 2016. Sot paradite ekipi eshte grumbulluar ne qendren stervitore Yves-Le Jannou te Perros-Guirec. Ne diten e dyte lojtaret kane bere ushtrime fizike dhe shpejtesie.
I vetmi lojtar qe ka munguar ne stervitjen e mengjesit ka qene mbrojtesi Mergim Mavraj. Ai ka qendruar pushim duke bere stervtitje te lehte ne menyre qe te mos pesoje ndonje demtim. Pas pak ne oren 17:00 do te mbahet konferenca per shtyp e rradhes e kombetares dhe pas saj rreth ores 17:30 do te zhvillohet stervitja e pasdites.


busy
komente