HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 21 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja arrin ne Marseje
nga Administrator   E martë, 14 Qershor 2016 15:42   pdfShtypEmail

kombetarja-nisje-marsejeKombetarja Shqiptare ka arritur sot ne qytetin e Marsejes, ku neser ne oren 21:00 do te ndeshet kunder ekipit te Frances. Pas humbjes kunder Zvicres, lojtaret e kombetares jane stervitur seriozisht ne menyre qe te bejne nje paraqitje sa ma dinjitoze kunder ekipit vendas qe cilesohet si nje nder pretendetet kryesor per fitimin e trofeut. Ekipi eshte nisur sot paradite me charter per ne Marseje. Ne oren 19:45 do te mbahet konferenca per shtyp ne prag te ndeshjes kunder Frances, kurse ne oren 20:30, ne stadiumin Velodrome, kombetarja do te zhvilloje seancen stervitore.


busy
komente