HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga kombetarja e Shqiperise
De Biasi: Per ditelindje dua fitore
nga Administrator    E premte, 17 Qershor 2016 14:24    pdfShtypEmail
ditelindja-de-biasiDje, tranjeri i kombetares shqiptare Gianni De Biasi ka mbushur 60 vjec. I gjithe stafi i Shqiperise me ne krye presidentin e federates shqiptare Armando Duka kane uruar tranjerin italian dhe kane...
Lexo ma...
 
Shqiperia e pafat, humbet ne minutat e fundit
nga Administrator    E mërkurë, 15 Qershor 2016 22:58    pdfShtypEmail
france-shqiperi-shtyllaEkipi kuqezi eshte dorezuar ne minutat e fundit duke i dhene mundesi gjelave francez te kalojne ne avantazh ne minuten e 90. Nje Shqiperi qe ka luajtur me plot grinte ku ka zhvilluar nje pjese te...
Lexo ma...
 
Kombetarja arrin ne Velodrome
nga Administrator    E mërkurë, 15 Qershor 2016 18:41    pdfShtypEmail
tifozet-velodromeEkipi yne kombetar ka arritur ne stadiumin Velodrome te Marsejes. Ato menjehere kane hyre ne fushe per te vizituar stadiumin para nxjehjes te zakonshme para fillimit te takimit. Lojtaret jane...
Lexo ma...
 
Tifozet shqiptare pushtojne Marsejen
nga Administrator    E mërkurë, 15 Qershor 2016 15:06    pdfShtypEmail
tifozet-marsejeJane te shumte tifozet shqiptare qe jane ne rruget e qytetit francez Marseje. Te gjithe me simbolet kombetare kane festuar neper rruget kryesore te qytetit bregdetar. Gjithashtu sot eshte hapur...
Lexo ma...
 
Perfundojne ndeshjet e para, ja statiskat
nga Administrator    E mërkurë, 15 Qershor 2016 12:28    pdfShtypEmail
statistikatMbreme me ndeshjen Portugali - Islande jane mbyllur edhe ndeshjet e para ne grupe te vlefshme per Euro 2016. Ne keto ndeshje vehet re numri i ulet i golave te shenuara ku ne asnje nga ndeshjet nuk...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL