HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Tifozet shqiptare pushtojne Marsejen
nga Administrator   E mërkurë, 15 Qershor 2016 15:06   pdfShtypEmail

tifozet-marsejeJane te shumte tifozet shqiptare qe jane ne rruget e qytetit francez Marseje. Te gjithe me simbolet kombetare kane festuar neper rruget kryesore te qytetit bregdetar. Gjithashtu sot eshte hapur edhe flamuri gjigant me permasa 70metra i gjere me 105 metra i gjate eshte hapur nga tifozet kuqezi ne afersi te Fun Zone.
Sonte ne oren 21:00 ne stadiumin Velodrome te Marsejes priten te jene te pranishem me shume se sa 20 mije tifoze kuqezi.


busy
komente