HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
Match Schedule for SkenderbeuIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
123.08.201418:00 hElbasani - Skenderbeu0-1thumbs_up.png
230.08.201418:00 hSkenderbeu - Laci2-0thumbs_up.png
311.09.201420:00 hPartizani - Skenderbeu1-0thumbs_down.png
414.09.201421:00 hApolonia - Skenderbeu0-0draw.png
519.09.201420:00 hSkenderbeu - Kukësi2-0thumbs_up.png
627.09.201420:00 hTeuta - Skenderbeu2-0thumbs_down.png
704.10.201421:00 hSkenderbeu - Tirana0-0draw.png
817.10.201420:00 hFlamurtari - Skenderbeu1-1draw.png
925.10.201415:00 hSkenderbeu - Vllaznia3-0thumbs_up.png
1029.10.201415:00 hSkenderbeu - Elbasani1-0thumbs_up.png
1102.11.201414:00 hLaci - Skenderbeu0-2thumbs_up.png
1208.11.201418:00 hSkenderbeu - Partizani3-0thumbs_up.png
1323.11.201415:00 hSkenderbeu - Apolonia6-0thumbs_up.png
1430.11.201415:00 hKukësi - Skenderbeu1-0thumbs_down.png
1506.12.201414:00 hSkenderbeu - Teuta3-2thumbs_up.png
1613.12.201414:00 hTirana - Skenderbeu2-0thumbs_down.png
1717.12.201417:00 hSkenderbeu - Flamurtari1-0thumbs_up.png
1821.12.201418:00 hVllaznia - Skenderbeu0-1thumbs_up.png
1925.01.201518:00 hElbasani - Skenderbeu1-4thumbs_up.png
2031.01.201515:00 hSkenderbeu - Laci0-0draw.png
2109.02.201519:00 hPartizani - Skenderbeu0-0draw.png
2214.02.201518:00 hApolonia - Skenderbeu0-1thumbs_up.png
2323.02.201519:00 hSkenderbeu - Kukësi1-1draw.png
2428.02.201515:02 hTeuta - Skenderbeu0-1thumbs_up.png
2504.03.201518:00 hSkenderbeu - Tirana1-0thumbs_up.png
2608.03.201518:00 hFlamurtari - Skenderbeu0-1thumbs_up.png
2715.03.201515:00 hSkenderbeu - Vllaznia3-1thumbs_up.png
2821.03.201518:00 hSkenderbeu - Elbasani5-1thumbs_up.png
2904.04.201515:00 hLaci - Skenderbeu1-0thumbs_down.png
3013.04.201519:00 hSkenderbeu - Partizani5-2thumbs_up.png
3118.04.201518:00 hSkenderbeu - Apolonia1-0thumbs_up.png
3226.04.201517:00 hKukësi - Skenderbeu0-1thumbs_up.png
3302.05.201520:00 hSkenderbeu - Teuta4-2thumbs_up.png
3409.05.201520:00 hTirana - Skenderbeu0-0draw.png
3516.05.201520:30 hSkenderbeu - Flamurtari2-0thumbs_up.png
3622.05.201519:00 hVllaznia - Skenderbeu0-2thumbs_up.png