HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 31 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
Match Schedule for TiranaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
124.08.201418:00 hTirana - Apolonia2-0thumbs_up.png
230.08.201421:00 hTirana - Flamurtari1-0thumbs_up.png
311.09.201417:00 hVllaznia - Tirana1-1draw.png
414.09.201418:00 hTirana - Elbasani2-1thumbs_up.png
520.09.201415:00 hLaci - Tirana2-0thumbs_down.png
626.09.201421:00 hTirana - Partizani0-0draw.png
704.10.201421:00 hSkenderbeu - Tirana0-0draw.png
818.10.201415:00 hTirana - Kukësi3-1thumbs_up.png
926.10.201418:00 hTeuta - Tirana0-1thumbs_up.png
1029.10.201418:00 hApolonia - Tirana0-3thumbs_up.png
1102.11.201420:00 hFlamurtari - Tirana0-0draw.png
1208.11.201418:00 hTirana - Vllaznia1-0thumbs_up.png
1323.11.201418:10 hElbasani - Tirana2-3thumbs_up.png
1430.11.201415:00 hTirana - Laci0-0draw.png
1508.12.201419:00 hPartizani - Tirana2-0thumbs_down.png
1613.12.201414:00 hTirana - Skenderbeu2-0thumbs_up.png
1717.12.201414:00 hKukësi - Tirana1-0thumbs_down.png
1821.12.201418:00 hTirana - Teuta4-2thumbs_up.png
1924.01.201515:00 hTirana - Apolonia2-0thumbs_up.png
2030.01.201519:00 hTirana - Flamurtari1-0thumbs_up.png
2108.02.201518:00 hVllaznia - Tirana0-1thumbs_up.png
2214.02.201515:00 hTirana - Elbasani2-0thumbs_up.png
2322.02.201515:00 hLaci - Tirana3-0thumbs_down.png
2413.03.201520:03 hTirana - Partizani1-2thumbs_down.png
2504.03.201518:00 hSkenderbeu - Tirana1-0thumbs_down.png
2608.03.201518:07 hTirana - Kukësi2-0thumbs_up.png
2716.03.201519:00 hTeuta - Tirana0-0draw.png
2822.03.201515:00 hApolonia - Tirana0-2thumbs_up.png
2904.04.201518:00 hFlamurtari - Tirana1-2thumbs_up.png
3012.04.201518:00 hTirana - Vllaznia2-1thumbs_up.png
3118.04.201515:00 hElbasani - Tirana1-3thumbs_up.png
3226.04.201520:00 hTirana - Laci1-0thumbs_up.png
3304.05.201521:45 hPartizani - Tirana2-2draw.png
3409.05.201520:00 hTirana - Skenderbeu0-0draw.png
3517.05.201518:00 hKukësi - Tirana4-1thumbs_down.png
3622.05.201518:00 hTirana - Teuta1-0thumbs_up.png