HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
Match Schedule for ApoloniaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
124.08.201418:00 hTirana - Apolonia2-0thumbs_down.png
230.08.201420:00 hApolonia - Partizani1-0thumbs_up.png
310.09.201420:00 hFlamurtari - Apolonia3-0thumbs_down.png
414.09.201421:00 hApolonia - Skenderbeu0-0draw.png
520.09.201415:00 hVllaznia - Apolonia2-0thumbs_down.png
626.09.201418:00 hApolonia - Kukësi0-1thumbs_down.png
705.10.201414:00 hElbasani - Apolonia2-0thumbs_down.png
819.10.201414:00 hApolonia - Teuta1-0thumbs_up.png
926.10.201415:00 hLaci - Apolonia3-1thumbs_down.png
1029.10.201418:00 hApolonia - Tirana0-3thumbs_down.png
1102.11.201417:00 hPartizani - Apolonia1-0thumbs_down.png
1209.11.201417:00 hApolonia - Flamurtari1-1draw.png
1323.11.201415:00 hSkenderbeu - Apolonia6-0thumbs_down.png
1429.11.201418:00 hApolonia - Vllaznia0-1thumbs_down.png
1506.12.201414:00 hKukësi - Apolonia0-0draw.png
1613.12.201417:00 hApolonia - Elbasani0-1thumbs_down.png
1717.12.201414:00 hTeuta - Apolonia1-0thumbs_down.png
1820.12.201414:00 hApolonia - Laci0-2thumbs_down.png
1924.01.201515:00 hTirana - Apolonia2-0thumbs_down.png
2031.01.201518:00 hApolonia - Partizani0-2thumbs_down.png
2108.02.201518:00 hFlamurtari - Apolonia1-0thumbs_down.png
2214.02.201518:00 hApolonia - Skenderbeu0-1thumbs_down.png
2322.02.201515:00 hVllaznia - Apolonia2-0thumbs_down.png
2428.02.201515:00 hApolonia - Kukësi2-2draw.png
2505.03.201515:00 hElbasani - Apolonia0-1thumbs_up.png
2608.03.201515:00 hApolonia - Teuta2-1thumbs_up.png
2716.03.201516:00 hLaci - Apolonia2-0thumbs_down.png
2822.03.201515:00 hApolonia - Tirana0-2thumbs_down.png
2904.04.201518:00 hPartizani - Apolonia1-0thumbs_down.png
3012.04.201515:00 hApolonia - Flamurtari2-1thumbs_up.png
3118.04.201518:00 hSkenderbeu - Apolonia1-0thumbs_down.png
3225.04.201518:00 hApolonia - Vllaznia2-0thumbs_up.png
3302.05.201517:00 hKukësi - Apolonia2-1thumbs_down.png
3409.05.201517:00 hApolonia - Elbasani4-1thumbs_up.png
3517.05.201518:00 hTeuta - Apolonia1-0thumbs_down.png
3622.05.201518:00 hApolonia - Laci0-3thumbs_down.png