HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 06 Shkurt 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
Match Schedule for TeutaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
123.08.201421:00 hFlamurtari - Teuta2-1thumbs_down.png
231.08.201418:00 hTeuta - Vllaznia0-1thumbs_down.png
310.09.201417:00 hElbasani - Teuta1-5thumbs_up.png
414.09.201421:00 hTeuta - Laci0-0draw.png
519.09.201420:00 hPartizani - Teuta2-0thumbs_down.png
627.09.201420:00 hTeuta - Skenderbeu2-0thumbs_up.png
705.10.201414:00 hKukësi - Teuta1-0thumbs_down.png
819.10.201414:00 hApolonia - Teuta1-0thumbs_down.png
926.10.201418:00 hTeuta - Tirana0-1thumbs_down.png
1029.10.201418:00 hTeuta - Flamurtari1-0thumbs_up.png
1102.11.201414:00 hVllaznia - Teuta1-2thumbs_up.png
1208.11.201415:00 hTeuta - Elbasani0-2thumbs_down.png
1323.11.201415:00 hLaci - Teuta3-0thumbs_down.png
1430.11.201418:00 hTeuta - Partizani0-1thumbs_down.png
1506.12.201414:00 hSkenderbeu - Teuta3-2thumbs_down.png
1612.12.201414:00 hTeuta - Kukësi0-3thumbs_down.png
1717.12.201414:00 hTeuta - Apolonia1-0thumbs_up.png
1821.12.201418:00 hTirana - Teuta4-2thumbs_down.png
1924.01.201518:00 hFlamurtari - Teuta2-1thumbs_down.png
2031.01.201515:00 hTeuta - Vllaznia2-1thumbs_up.png
2108.02.201515:00 hElbasani - Teuta1-0thumbs_down.png
2214.02.201515:00 hTeuta - Laci1-3thumbs_down.png
2322.02.201515:00 hPartizani - Teuta2-1thumbs_down.png
2428.02.201515:02 hTeuta - Skenderbeu0-1thumbs_down.png
2504.03.201515:00 hKukësi - Teuta5-2thumbs_down.png
2608.03.201515:00 hApolonia - Teuta2-1thumbs_down.png
2716.03.201519:00 hTeuta - Tirana0-0draw.png
2821.03.201515:00 hTeuta - Flamurtari1-0thumbs_up.png
2904.04.201514:02 hVllaznia - Teuta1-0thumbs_down.png
3012.04.201515:00 hTeuta - Elbasani1-0thumbs_up.png
3117.04.201517:00 hLaci - Teuta1-0thumbs_down.png
3225.04.201518:00 hTeuta - Partizani0-1thumbs_down.png
3302.05.201520:00 hSkenderbeu - Teuta4-2thumbs_down.png
3409.05.201517:00 hTeuta - Kukësi2-3thumbs_down.png
3517.05.201518:00 hTeuta - Apolonia1-0thumbs_up.png
3622.05.201518:00 hTirana - Teuta1-0thumbs_down.png