HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 21 Shkurt 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 6 - E shtunë, 27. Shtator 2014 - 20:00 h

TeutaSkenderbeu
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 27 Shtator 2014
Match Time :20:00 h
 
Playground :Stadiumi "Niko Dovana" - Durrës
Match referee(s):Dojando MYFTARI, Nertil BREGASI, Lorenc JEMINI
 
Spektatore: 2.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
   Eventet
  Gol
  • 26' : Ardit PEPOSHI ( 1 )
  • 36' : Besnik KRASNIQI ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 52' : Ardit PEPOSHI ( 1 )
   • 54' : Bledar HODO ( 1 )
   • 72' : MARCONI Souza ( 1 )
   Karton i verdhe-kuq
   • 65' : Bledar HODO ( 1 )


    Lajmet e Fundit

     Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit