HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 11 - E diel, 02. Nentor 2014 - 14:00 h

VllazniaTeuta
12

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 02 Nentor 2014
Match Time :14:00 h
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
Match referee(s):Klajdi KOLA, Blendi BRESHANI, Rejdi AVDO, Ridiger COKAJ
 
Spektatore: 40
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 48' : Sebastian SOSA ( 1 )
 • 24' : Alfred DELIALLISI ( 1 )
 • 32' : Rafael MAGALHAES ( 1 )
Karton i verdhe
 • 3' : Antonio MARKU ( 1 | Simulim )
 • 51' : Olsi GOCAJ ( 1 | Faull )
 • 91' : Arsid KRUJA ( 1 | Faull )
 • 20' : Julian AHMATAJ ( 1 | Faull )
 • 70' : Ansi NIKA ( 1 | Protesta )
 • 70' : Besnik KRASNIQI ( 1 | Faull )
 • 76' : Brunild PEPA ( 1 )
Karton i verdhe-kuq
 • 22' : Antonio MARKU ( 1 | Faull )
 • 93' : Olsi GOCAJ ( 1 | Faull )
 • 70' : Ansi NIKA ( 1 | Protesta )
 • 88' : Brunild PEPA ( 1 )