HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 02 Mars 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 24 - E shtunë, 28. Shkurt 2015 - 15:02 h

TeutaSkenderbeu
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 28 Shkurt 2015
Match Time :15:02 h
 
Playground :Stadiumi "Niko Dovana" - Durrës
Match referee(s):Kreshnik CJAPI, Laver ALLA, Orges GRABOVA, Ilir TARTARAJ
 
Spektatore: 500
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Penallti
  • 49' : Bledi SHKEMBI ( 1 )
  Karton i kuq
  • 48' : Julian BRAHJA ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 10' : Mirel COTA ( 1 )
   • 21' : Bledar HODO ( 1 )
   • 32' : Blerim KOTOBELLI ( 1 )
   • 36' : Ansi NIKA ( 1 )
   • 84' : Bruno DITA ( 1 )
   • 13' : Diego MARTINS ( 1 )
   • 84' : Bledi SHKEMBI ( 1 )