HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 29 Korrik 2021
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 9 - E shtunë, 25. Tetor 2014 - 15:00 h

SkenderbeuVllaznia
30

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 25 Tetor 2014
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Skënderbeu"
Match referee(s):Kreshnik CJAPI, Alvi PACO, Orges GRABOVA, Ilir TARTARAJ
 
Spektatore: 1.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Demtim
 • 75' : Diego MARTINS ( 1 | problem muskolare )
  Gol
  • 22' : Amarildo DIMO ( 1 )
  • 57' : Peter OLAYINKA ( 1 )
  • 77' : Kristi VANGJELI ( 1 )
   Karton i verdhe
    • 12' : Ndricim SHTUBINA ( 1 | Simulim )