HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13
KlasifikimiPozicioni EkipiPlASC W D L +/- Pts???
1same(1)PRISHTINA7333227466:2640
2same(2)TREPCA 8958331610743:2518
3same(3)BESA48321391035:37-2
4up(7)HAJVALIA463312101143:403
5down(4)FERONIKELI463312101133:45-12
6down(5)TREPCA45331291235:341
7down(6)DRITA453311121044:45-1
8same(8)HYSI433311101235:314
9same(9)KOSOVA(V)423310121141:347
10same(10)DRENICA41339141037:39-2
11same(11)VELLAZNIMI2733691823:43-20
12same(12)LIRIA16322102022:58-36


Kampion Liga e Pare