HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13
Match Schedule for HYSIIcal export

 MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
121.08.201218:00 hDRITA - HYSI2-1-thumbs_down.png
225.08.201217:00 hHYSI - TREPCA 890-0-draw.png
331.08.201217:00 hBESA - HYSI0-0-draw.png
405.09.201217:00 hTREPCA - HYSI1-0-thumbs_down.png
516.09.201217:00 hHYSI - HAJVALIA3-0-thumbs_up.png
622.09.201216:00 hFERONIKELI - HYSI4-2-thumbs_down.png
729.09.201215:00 hHYSI - KOSOVA(V)4-0-thumbs_up.png
803.10.201116:00 hPRISHTINA - HYSI1-2-thumbs_up.png
events.png906.10.201216:00 hHYSI - VELLAZNIMI1-0-thumbs_up.png
1013.10.201215:00 hLIRIA - HYSI1-1-draw.png
1121.10.201216:30 hHYSI - DRENICA0-0-draw.png
1228.10.201215:00 hHYSI - DRITA2-1-thumbs_up.png
1304.11.201215:00 hTREPCA 89 - HYSI3-0-thumbs_down.png
1407.11.201214:00 hHYSI - BESA1-1-draw.png
1510.11.201214:00 hHYSI - TREPCA0-0-draw.png
1614.11.201214:00 hHAJVALIA - HYSI2-0-thumbs_down.png
1718.11.201214:00 hHYSI - FERONIKELI1-0-thumbs_up.png
1810.03.201314:00 hKOSOVA(V) - HYSI2-0-thumbs_down.png
1919.03.201315:00 hHYSI - PRISHTINA0-1-thumbs_down.png
2024.03.201316:00 hVELLAZNIMI - HYSI3-1-thumbs_down.png
2131.03.201316:30 hHYSI - LIRIA1-0-thumbs_up.png
2203.04.201316:30 hDRENICA - HYSI2-1-thumbs_down.png
2307.04.201316:30 hTREPCA 89 - HYSI1-0-thumbs_down.png
2414.04.201316:00 hHYSI - PRISHTINA0-1-thumbs_down.png
2521.04.201316:00 hBESA - HYSI1-0-thumbs_down.png
2624.04.201316:00 hDRENICA - HYSI1-1-draw.png
2728.04.201317:00 hHYSI - KOSOVA(V)1-1-draw.png
2805.05.201317:00 hVELLAZNIMI - HYSI0-0-draw.png
2912.05.201317:00 hHYSI - LIRIA5-0-thumbs_up.png
3015.05.201317:00 hHAJVALIA - HYSI2-2-draw.png
3119.05.201318:00 hHYSI - FERONIKELI2-0-thumbs_up.png
3226.05.201318:00 hDRITA - HYSI0-1-thumbs_up.png
3302.06.201318:00 hHYSI - TREPCA2-0-thumbs_up.png