HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13
Match Schedule for BESAIcal export

 MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
120.08.201218:00 hTREPCA 89 - BESA2-0-thumbs_down.png
225.08.201218:00 hTREPCA - BESA5-1-thumbs_down.png
331.08.201217:00 hBESA - HYSI0-0-draw.png
405.09.201217:00 hHAJVALIA - BESA2-0-thumbs_down.png
516.09.201217:00 hBESA - FERONIKELI2-1-thumbs_up.png
623.09.201216:00 hKOSOVA(V) - BESA0-0-draw.png
events.png729.09.201216:00 hBESA - PRISHTINA2-4-thumbs_down.png
803.10.201116:00 hVELLAZNIMI - BESA0-0-draw.png
907.10.201216:00 hBESA - LIRIA0-3-thumbs_down.png
1013.10.201216:00 hDRENICA - BESA2-2-draw.png
1120.10.201216:30 hBESA - DRITA1-1-draw.png
1227.10.201215:00 hBESA - TREPCA 891-0-thumbs_up.png
1303.11.201215:00 hBESA - TREPCA2-0-thumbs_up.png
1407.11.201214:00 hHYSI - BESA1-1-draw.png
1511.11.201214:00 hBESA - HAJVALIA1-0-thumbs_up.png
1614.11.201214:00 hFERONIKELI - BESA1-0-thumbs_down.png
1718.11.201214:00 hBESA - KOSOVA(V)5-0-thumbs_up.png
1810.03.201314:00 hPRISHTINA - BESA0-0-draw.png
1919.03.201315:00 hBESA - VELLAZNIMI3-0-thumbs_up.png
2023.03.201316:00 hLIRIA - BESA0-0-draw.png
2130.03.201316:30 hBESA - DRENICA1-0-thumbs_up.png
2203.04.201316:30 hDRITA - BESA2-0-thumbs_down.png
2307.04.201316:30 hPRISHTINA - BESA5-0-thumbs_down.png
2414.04.201316:00 hHAJVALIA - BESA3-0-thumbs_down.png
2521.04.201316:00 hBESA - HYSI1-0-thumbs_up.png
2625.04.201316:00 hFERONIKELI - BESA3-0-thumbs_down.png
2728.04.201317:00 hBESA - DRENICA4-0-thumbs_up.png
2805.05.201317:00 hDRITA - BESA0-2-thumbs_up.png
2911.05.201318:00 hBESA - KOSOVA(V)0-0-draw.png
3015.05.201317:00 hTREPCA - BESA0-1-thumbs_up.png
3119.05.201318:00 hBESA - VELLAZNIMI2-0-thumbs_up.png
3226.05.201318:00 hTREPCA 89 - BESA2-3-thumbs_up.png
3302.06.201318:00 hBESA - LIRIA--