HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13
Match Schedule for FERONIKELIIcal export

 MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
123.08.201218:00 hLIRIA - FERONIKELI2-0-thumbs_down.png
226.08.201218:00 hFERONIKELI - DRENICA2-1-thumbs_up.png
303.09.201217:00 hDRITA - FERONIKELI4-1-thumbs_down.png
405.09.201217:00 hFERONIKELI - TREPCA 891-4-thumbs_down.png
516.09.201217:00 hBESA - FERONIKELI2-1-thumbs_down.png
622.09.201216:00 hFERONIKELI - HYSI4-2-thumbs_up.png
730.09.201216:00 hHAJVALIA - FERONIKELI0-0-draw.png
803.10.201116:00 hTREPCA - FERONIKELI2-0-thumbs_down.png
907.10.201216:00 hFERONIKELI - KOSOVA(V)2-1-thumbs_up.png
1015.10.201216:00 hPRISHTINA - FERONIKELI1-0-thumbs_down.png
1121.10.201216:30 hFERONIKELI - VELLAZNIMI1-0-thumbs_up.png
1228.10.201215:00 hFERONIKELI - LIRIA1-1-draw.png
1303.11.201215:00 hDRENICA - FERONIKELI2-2-draw.png
1407.11.201214:00 hFERONIKELI - DRITA2-0-thumbs_up.png
1511.11.201214:00 hTREPCA 89 - FERONIKELI0-0-draw.png
1614.11.201214:00 hFERONIKELI - BESA1-0-thumbs_up.png
1718.11.201214:00 hHYSI - FERONIKELI1-0-thumbs_down.png
1810.03.201314:00 hFERONIKELI - HAJVALIA0-0-draw.png
1920.03.201315:00 hFERONIKELI - TREPCA1-1-draw.png
2024.03.201316:00 hKOSOVA(V) - FERONIKELI0-0-draw.png
2130.03.201316:30 hFERONIKELI - PRISHTINA2-0-thumbs_up.png
2203.04.201316:30 hVELLAZNIMI - FERONIKELI0-1-thumbs_up.png
2307.04.201316:30 hFERONIKELI - VELLAZNIMI2-1-thumbs_up.png
2415.04.201316:00 hLIRIA - FERONIKELI1-2-thumbs_up.png
2521.04.201316:00 hFERONIKELI - HAJVALIA1-1-draw.png
2625.04.201316:00 hFERONIKELI - BESA3-0-thumbs_up.png
2728.04.201317:00 hDRITA - FERONIKELI1-1-draw.png
2804.05.201317:00 hFERONIKELI - TREPCA1-0-thumbs_up.png
2912.05.201317:00 hTREPCA 89 - FERONIKELI0-0-draw.png
3015.05.201317:00 hFERONIKELI - PRISHTINA1-8-thumbs_down.png
3119.05.201318:00 hHYSI - FERONIKELI2-0-thumbs_down.png
3226.05.201318:00 hFERONIKELI - DRENICA0-1-thumbs_down.png
3302.06.201318:00 hKOSOVA(V) - FERONIKELI6-0-thumbs_down.png