HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 26 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13
Match Schedule for PRISHTINAIcal export

 MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
121.08.201218:00 hPRISHTINA - TREPCA2-1-thumbs_up.png
227.08.201218:00 hPRISHTINA - VELLAZNIMI2-0-thumbs_up.png
events.png301.09.201217:00 hLIRIA - PRISHTINA0-1-thumbs_up.png
405.09.201217:00 hPRISHTINA - DRENICA3-1-thumbs_up.png
516.09.201217:00 hDRITA - PRISHTINA1-1-draw.png
622.09.201216:00 hPRISHTINA - TREPCA 891-2-thumbs_down.png
events.png729.09.201216:00 hBESA - PRISHTINA2-4-thumbs_up.png
803.10.201116:00 hPRISHTINA - HYSI1-2-thumbs_down.png
908.10.201216:00 hHAJVALIA - PRISHTINA2-4-thumbs_up.png
1015.10.201216:00 hPRISHTINA - FERONIKELI1-0-thumbs_up.png
1120.10.201216:30 hKOSOVA(V) - PRISHTINA0-0-draw.png
1228.10.201215:00 hTREPCA - PRISHTINA2-1-thumbs_down.png
1304.11.201215:00 hVELLAZNIMI - PRISHTINA0-1-thumbs_up.png
1407.11.201214:00 hPRISHTINA - LIRIA3-0-thumbs_up.png
1510.11.201214:00 hDRENICA - PRISHTINA0-0-draw.png
1614.11.201214:00 hPRISHTINA - DRITA2-1-thumbs_up.png
1718.11.201214:00 hTREPCA 89 - PRISHTINA1-1-draw.png
1810.03.201314:00 hPRISHTINA - BESA0-0-draw.png
1919.03.201315:00 hHYSI - PRISHTINA0-1-thumbs_up.png
2024.03.201316:00 hPRISHTINA - HAJVALIA1-0-thumbs_up.png
2130.03.201316:30 hFERONIKELI - PRISHTINA2-0-thumbs_down.png
2203.04.201316:30 hPRISHTINA - KOSOVA(V)2-1-thumbs_up.png
2307.04.201316:30 hPRISHTINA - BESA5-0-thumbs_up.png
2414.04.201316:00 hHYSI - PRISHTINA0-1-thumbs_up.png
2521.04.201314:00 hPRISHTINA - DRENICA5-3-thumbs_up.png
2624.04.201316:00 hKOSOVA(V) - PRISHTINA0-1-thumbs_up.png
2728.04.201314:00 hPRISHTINA - VELLAZNIMI5-0-thumbs_up.png
2804.05.201317:00 hLIRIA - PRISHTINA0-2-thumbs_up.png
2912.05.201318:00 hPRISHTINA - HAJVALIA3-2-thumbs_up.png
3015.05.201317:00 hFERONIKELI - PRISHTINA1-8-thumbs_up.png
3119.05.201318:00 hPRISHTINA - DRITA2-2-draw.png
3225.05.201318:00 hTREPCA - PRISHTINA0-0-draw.png
3302.06.201318:00 hPRISHTINA - TREPCA 892-0-thumbs_up.png