HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13
Match Schedule for DRENICAIcal export

 MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
120.08.201218:00 hDRENICA - HAJVALIA3-1-thumbs_up.png
226.08.201218:00 hFERONIKELI - DRENICA2-1-thumbs_down.png
301.09.201218:00 hDRENICA - KOSOVA(V)1-1-draw.png
405.09.201217:00 hPRISHTINA - DRENICA3-1-thumbs_down.png
517.09.201217:00 hDRENICA - VELLAZNIMI1-1-draw.png
622.09.201216:00 hLIRIA - DRENICA1-1-draw.png
729.09.201216:00 hDRENICA - TREPCA1-2-thumbs_down.png
803.10.201116:00 hDRENICA - DRITA1-1-draw.png
907.10.201216:00 hTREPCA 89 - DRENICA2-2-draw.png
1013.10.201216:00 hDRENICA - BESA2-2-draw.png
1121.10.201216:30 hHYSI - DRENICA0-0-draw.png
1227.10.201215:00 hHAJVALIA - DRENICA1-0-thumbs_down.png
1303.11.201215:00 hDRENICA - FERONIKELI2-2-draw.png
1407.11.201214:00 hKOSOVA(V) - DRENICA0-0-draw.png
1510.11.201214:00 hDRENICA - PRISHTINA0-0-draw.png
1614.11.201214:00 hVELLAZNIMI - DRENICA1-0-thumbs_down.png
1717.11.201214:00 hDRENICA - LIRIA2-0-thumbs_up.png
1809.03.201314:00 hTREPCA - DRENICA0-0-draw.png
1920.03.201315:00 hDRITA - DRENICA1-1-draw.png
2023.03.201316:00 hDRENICA - TREPCA 890-0-draw.png
2130.03.201316:30 hBESA - DRENICA1-0-thumbs_down.png
2203.04.201316:30 hDRENICA - HYSI2-1-thumbs_up.png
2307.04.201316:30 hTREPCA - DRENICA0-1-thumbs_up.png
2414.04.201316:00 hDRENICA - TREPCA 891-3-thumbs_down.png
2521.04.201314:00 hPRISHTINA - DRENICA5-3-thumbs_down.png
2624.04.201316:00 hDRENICA - HYSI1-1-draw.png
2728.04.201317:00 hBESA - DRENICA4-0-thumbs_down.png
2805.05.201317:00 hKOSOVA(V) - DRENICA2-1-thumbs_down.png
2911.05.201317:00 hDRENICA - VELLAZNIMI3-0-draw.png
3015.05.201317:00 hLIRIA - DRENICA0-1-thumbs_up.png
3119.05.201318:00 hDRENICA - HAJVALIA2-1-thumbs_up.png
3226.05.201318:00 hFERONIKELI - DRENICA0-1-thumbs_up.png
3302.06.201318:00 hDRENICA - DRITA2-0-thumbs_up.png